Неформат

Відео. “Ти – позор України !!!” Мережу обурила поведінка радника секретаря РНБО Сергія Сивохи від час виконання гімну України

Екс-гуморист і радник секретаря РНБО Сергій Сивохо під час виконання гімну України відмовився покласти руку на серце. Показово, що всі інші топ-чиновники, що знаходяться на першому ряду, співали гімн і тримали руку на серці. Нагадаємо, що в неділю, 10 листопада, в “Слугу народу” оголосили про те, що спікер Верховної Ради Дмитро Разумков склав із себе повноваження голови партії. Після цього на засіданні було оголошено новий глава політсили – Олександр Корнієнко. З відеозаписом із залу засідань “Слуги народу” пропонуємо ознайомитися нижче:

У Мережі обурені поверінкою радника рекретаря РНБО:

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close