Неформат

“«Московские власти» можуть в майбутньому обмежитися МКАДОМ.” Яценюк відповів на повідомлення Кремля про розмову із президентом Зеленським

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“У ВІДПОВІДЬ НА ПОВІДОМЛЕННЯ КРЕМЛЯ ПРО РОЗМОВУ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ ЗЕЛЕНСЬКИМ

Замість миру Кремль розгортає нову спеціальну операцію навколо України.

Президенту Путіну варто сказати кілька речей.

Перше. Все, що відбувається на Донбасі і в Криму, – це не «внутрішньоукраїнська криза», як ви хочете подати. Це – пряма російська агресія під вашим прямим керівництвом, і не треба вдавати роль спостерігача та посередника.

Друге. На українській землі не буде виборів під дулами російських автоматів чи за вказівками з Кремля. Геть з України. Ми самі розберемося з виборами.

Справжні демократичні вибори треба провести в Росії. Увесь демократичний світ радо допоможе.

Третє. Україна ніколи не буде виконувати Мінські домовленості в російській версії.

Не думайте, що зумієте встановити контроль над Україною. Не вдасться.

І ще одне. Кремль називає українську владу «киевскими властями». Це в них підсвідоме. Судячи з Хабаровська, «московские власти» можуть в майбутньому обмежитися МКАДОМ.” – пише у своєму Фейсбук колишній прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО В РАДЕ ОБРАТИЛСЯ НАПРЯМУЮ К ЗЕЛЕНСКОМУ.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close