Неформат

Екснардеп: Пан Зеленський забув, що в українського народу різьбу зриває дуже швидко

Багато хто говорить про те, що переслідування Марусі Звіробій і Софії Федини – це ініціатива глави ГБР Романа Труби, який таким чином хоче довести свою лояльність Зеленському та залишитися при посаді. Дійсно ці слова мають рацію. Труба намагається показати, що в прагненні вислужитися для нього немає кордонів, що він готовий виконати будь-яке, навіть саму стрьомну вказівку, але у цієї медалі є й інша сторона. Про це у своєму блозі пише колишній нардеп, блогер Сергій Висоцький.

Він зазначає, йому особисто дуже добре знайомий цей типаж чиновників. У таких як пан Труба немає ні таланту, ні професіоналізму. Їх тримає на плаву тільки тваринний інстинкт українського служаки: вгадувати всі бажання керівництва. Навіть випереджати ці бажання. Сумлінна готовність повзати хробаком у ніг начальника. Якби Зеленський був проти, то по одному дзвінку Богдана все б зупинилося, але ні. В Офісі президента тупають ніжками, вимагаючи від великих силових дядьків покарати всіх, хто сміє його не любити.

Сергій Висоцький пише, Зеленський, звичайно, не розуміє, що він робить і складно зрозуміти, чим мотивовані його дії. Можливо, бажанням викликати повагу через страх, але пану Зеленському треба дещо знати про свою країну: поки українці можуть вільно лаяти владу, збиратися на мітинги, впливати шляхом публічного тиску і давати владі символічних стусанів на вільних виборах – до тих пір вони не повстають , але, як тільки якийсь ідіот, який вважає себе безсмертним, вирішує закрити всім рот і змусити себе поважати в адміністративному порядку – різьбу зриває дуже швидко.

Рекомендуємо до перегляду:  Маруся Звіробій – прес конференція після обшуків.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close