Блоги

Ветеран АТО: “Після 4000$ тисяч вчителям, відміни кортежів, припинення кумівства і початку будівництва Лас-Вегаса під Одесою та Діснейленда на Хортиці – знизити вдвічі вартість опалення це..”

Ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас в своєму блозі розкритикував обіцянку Володимира Зеленського, яку він зробив у своєму відеозверненні, знизити тарифи на опалення майже вдвічі вже наступної зими:

“Щоби усугубіть дію роліка дводенної давнини, з якого ми дізналися, що знизити тарифи дуже хочеться, але неможливо, бо Гончарук в неадекваті, а Богдан з бодуна – сьогодні найвеличніший заявив про “цікаве рішення”, яке дозволить “наступної зими зменшити тарифи на тепло майже на половину”.

Після 4000$ тисяч вчителям, відміни кортежів, припинення кумівства і початку будівництва Лас-Вегаса під Одесою та Діснейленда на Хортиці – знизити вдвічі вартість опалення це як здрасьтє.

І традиційно – жодного слова про зашквари однокласників-однопартійців, куций бюджет з порізаною децентралізацією, обіцяний референдум по землі, реакцію на ручну портновсько-богданівську Трубу, хвилю криміналу та вже явну економічну кризу.

А так нормальний потік свідомості, недама від аналізів петляв.” – пише Прозапас.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close