Думка

Екснардеп Мосійчук: “ДумайТЕ, пане Президенте, думайТЕ! Переглянув відео блогера #1, Володимира Зеленського, і хочу зробити лише три зауваження.”

Екснардеп Ігор Мосійчук прокоменував останнє звернення Володимира Зеленського:

“Переглянув відео блогера #1, Володимира Зеленського, і хочу зробити лише три зауваження.

1. Пане Президенте, Ви говорите про втрачений рейтинг Ваших опонентів і водночас хвалите Ваш молодий уряд, який убиває Ваш особистий рейтинг щодня, щогодини, щохвилини і щосекунди!

2. Ви хвалитеся парламентом, до якого від Вашої партії «Слуга Народу» прокралися ґвалтівники, посібники вбивць, засуджені за хуліганство брехуни, корупціонери, державні зрадники, рішали, дрібні шахраї та просто аморальні особи. Цього тижня вони мають ухвалити закон про продаж найбільшого скарбу нашого народу – землі, новий антинародний трудовий кодекс та багато інших нових неоліберальних законів, чим знову ж таки добиватимуть Ваш персональний рейтинг і довіру українців до Вас!

3. Пане Президенте, дуже хочу побажати Вам успіху на Нормандських переговорах і прошу лише про одне. Зважуйте кожне слово і пам’ятайте, що представляєте наразі не просто країну, а мертвих, живих та ненароджених українців! Ви не маєте права на помилку!

ДумайТЕ, пане Президенте, думайТЕ!” – пише Мосійчук у своєму Телеграм-каналі.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close