Блоги

Жителька Києва: “Їду вчора, пробка величезна, всі злі, сигналять. І тут справа велосипедист постукав мені в вікно, я відкриваю, дивлюсь, а це Президент і взагалі без охорони.”

Після допису співзасновника monobank Олега Гороховського, який розповів про випадкову зустріч із Зеленським у басейні, Мережею почали ширитися дописи про подібні зустрічі із Президентом. На жаль, фото-, відеодоказів українці не додають. Ось один з них: Автор киянка Наталія Ганзевич. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Еду вчера, пробка огромная, все злые, сигналят. И тут справа велосипедист постучал мне в окно, я открываю, смотрю, а это Президент и вообще без охраны. Глаза усталые, больные, и замерзший весь. Говорит: Вот все думают, что эта пробка из-за кортежа Президента, а Президент – это я, и мне 42 года. И так грустно посмотрел, что меня такая к нему жалость взяла, я аж прослезилась. Селфи не сделала, я ж за рулем, а он справа на велосипеде, не удобно как-то!” – розповіла блогерка.

Рекомендуємо до перегляду: Федина запросила Зеленського на розмову

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close