Суспільство

Журналіст: “Дуже стримую себе аби не розматюкатися вщент… Це – Іван Марчук, живий класик Українського живопису…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Дуже стримую себе аби не розматюкатися вщент…

Це – Іван Марчук, живий класик Українського живопису. Ще у 2010-му році йому пообіцяли власний музей, виділивши ділянку у 0,65 га за адресою Михайлівська площа 1, але з того часу музей так і не збудували.

Не збудували – півбіди, бо Господарський суд Києва постановив стягнути 5,5млн. гривень з ТОВ “Виставковий центр-музей художника Івана Марчука” на користь Київської міської ради, бо, бачте, оренду Марчук не платить…

Так а де музей, який обіцяли всі підряд протягом 10 років, можна поцікавитись? Що ж ви так з людиною??? Він почесний громадянин КИЄВА, а ще потрапив до рейтингу 100 геніїв сучасності, який уклала авторитетна британська газета Дейлі телеграф…

Як вам не соромно… Знову пригадую слова Черчілля: “За що ми воюємо, якщо у нас не буде власної культури?”…” – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Назар Приходько.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ батька сержанта Журавля

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close