Політика

Відео. Журналісти зафіксували з якою швидкістю мчав кортеж Зеленського, коли президент їхав додому, а не поспішав у державних справах.

Кортеж президента Володимира Зеленського порушує правила дорожнього руху, повідомляють журналісти програми Схеми: корупція в деталях.

За даними журналістів, кортеж перевищує допустиму швидкість, перетинає подвійну суцільну лінію і так далі. Іноді глава держави повертався з роботи додому, іноді їхав у приватних справах.

Журналісти заявили, що 10 червня за допомогою радара зафіксували, що автомобіль Зеленського їхав зі швидкістю 148 км/год, хоча допустима швидкість на цій ділянці дорозі становила 90 км/год. Президент повертався з роботи до Іванковичів, де на той час жив, і перший автомобіль з президентського кортежу “за допомогою проблискових маячків “розігнав” автомобілі, які їхали на меншій швидкості”. 17 червня на тому самому маршруті кортеж президента перевищив швидкість на 50 кілометрів.

Також Схеми зафіксували перевищення швидкості після того як Зеленський з родиною переїхав на державну дачу в Конча-Заспі. За даними журналістів, 13 липня кортеж рухався в бік дачі зі швидкістю 120 км/год замість дозволених 80.

Журналісти стверджують, що заміряли швидкість тоді, коли президент їхав додому, а не поспішав у державних справах.

Схеми повідомляють, що 6 липня кортеж Зеленського, повертаючи до ТЦ Арена, змушував інших водіїв пропустити його, при цьому частина президентських автомобілів перекривали смугу руху транспорту. Пізніше журналісти помітили, що кортеж перетнув подвійну суцільну, виїжджаючи з ТЦ,

“В Офісі президента України відсутня будь-яка інформація про порушення правил дорожнього руху при пересуванні кортежу президента України”, – відповіли журналістам в ОП.

За словами журналістів, після того як держохорона помітила знімальну групу, порушень ПДР за кортежем більше не помічали.

Автомобілі президента мають номерні знаки прикриття, що не закріплені за жодним транспортним засобом в базі МВС і, отже, ані ОП, ані Держуправління справами не отримує штрафів за перевищення швидкості. Використання таких номерів президентом та обмеженим колом високопосадовців передбачене законом про держохорону.

Схеми звернули увагу на те, що в кортежі президента близько шести автомобілів.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close