Волонтери

Волонтер → РНБО щодо Сергія Сивохо: “Звісно, в “Лізі сміху” я не грав, але вважаю, що як вимушений переселенець, який покинув дім на окупованій території…”

Відомий український волонтер Роман Бурко обрушив шквал критики на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо після його ініціативи відновити виплату пенсій для окупованого Донбасу.

На своїй сторінці в соціальній мережі Бурко назвав коміка “ватним опудалом”, яке прямо під час війни з Росією і окупації пропонує спонсорувати бойовиків грошима

“Агов, Рада національної безпеки і оборони України, що це у вас за ватне опудало на шостому році війни крякає і вчить як треба спонсорувати терористів під виглядом “благих намірів”?!

Звісно, в “Лізі сміху” я не грав, але вважаю, що як вимушений переселенець, який покинув дім на окупованій території і в родині якого всі повнолітні чоловіки пройшли через мобілізацію в АТО і втрачали близьких на війні можу виказати свою думку.

Женіть цього сивочолого жартуна в шию, бо він вам нарадить, що будете мати клопіт…”  – пише Роман.

Рекомендуємо до перегляду: Сивохо: Я – радник, буду пропонувати кроки, які повинні привести до реінтеграції Донбасу

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close