Відомий український волонтер Роман Бурко обрушив шквал критики на радника секретаря РНБО Сергія Сивохо після його ініціативи відновити виплату пенсій для окупованого Донбасу.

На своїй сторінці в соціальній мережі Бурко назвав коміка “ватним опудалом”, яке прямо під час війни з Росією і окупації пропонує спонсорувати бойовиків грошима

“Агов, Рада національної безпеки і оборони України, що це у вас за ватне опудало на шостому році війни крякає і вчить як треба спонсорувати терористів під виглядом “благих намірів”?!

Звісно, в “Лізі сміху” я не грав, але вважаю, що як вимушений переселенець, який покинув дім на окупованій території і в родині якого всі повнолітні чоловіки пройшли через мобілізацію в АТО і втрачали близьких на війні можу виказати свою думку.

Женіть цього сивочолого жартуна в шию, бо він вам нарадить, що будете мати клопіт…”  – пише Роман.

Рекомендуємо до перегляду: Сивохо: Я – радник, буду пропонувати кроки, які повинні привести до реінтеграції Донбасу

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.