Блоги

Політтехнолог: “Цей шедевр ведучої «Право на владу» Наталії Мосейчук на «1+1» увійде у збірник «Найкраще про найвеличнішого лідера сучасності»…”

«Критикувати Президента Володимира Зеленського означає воювати проти держави». Це цитата ведучої ток-шоу «Право на владу» головного провладного каналу «1+1» Наталії Мосейчук… Цей шедевр увійде у збірник «Найкраще про найвеличнішого лідера сучасності»….

При цьому, тепер, по четвергах, на кожній програмі провладного тв-каналу обговорюють якусь стратегію. Зашквари «слуг» це нецікаво, це не стратегічно, це дрібно… Це при Порошенку щодня можна було обговорювати корупцію, мальдіви, ротердами, ліпецьки та купу різних фейків. Тоді було не до стратегії. Потрібно було мочити. А при Зеленському лише щось стратегічно-позитивне, бо «Вова устал от негатіва».

PS: Наталя Мосейчук знову повторила, що критикувати Володимира Зеленського не можна, але сама далі критикує Петра Порошенка. Вона цілу програму нав’язує думку про те, що ми програли інформаційну війну. Нав’язує, бо міністр Володимир Бородянський гне іншу лінію, не по сценарію.

Володимир Горковенко

Рекомендуємо до перегляду: Притула про Марув

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close