Війна

“Нормалізація відносин із Зеленським так і не відбувається”: Росія погрожує Україні у випадку повномасштабної війни

У РФ кажуть, що не готуються до захоплення будь-яких територій

У Росії вважають, що Україну чекає провал, якщо справа дійде до військової конфронтації. Там вважають, що українська армія не готова до реальних бойових дій.

Про це заявив перший заступник голови комітету Держдуми з оборони Андрій Красов, передає “Інтерфакс“.

У той же час, за його словами, РФ не готується до захоплення будь-яких територій, але “нормалізація відносин з Володимиром Зеленським так і не відбувається”.

“Якщо вони зважаться на якусь провокацію, для України все може закінчитися дуже плачевно. Нехай згадають сумний досвід Саакашвілі”, – сказав Красов, маючи на увазі операцію з “примусу Грузії до миру”.

Нагадаємо, командувач ВМС України Олексій Неїжпапа раніше в інтерв’ю виданню “Думская” заявив, що Україна готується до повномасштабної військової конфронтації з Росією.

Український командувач заявив, що країна не виключають наступальних дій російської армії на півдні Херсонської області.

“Ми готуємося. Все розповісти не можу, але ось вам маленький факт. Дальність ракетного комплексу “Нептун” дозволяє застосовувати його з материкової України на підходах до Севастополя. Ось там і подивимося”, – сказав він.

Рекомендуємо до перегляду: Це ті хто без конкурсу в Українські вузи … Чи вони миритись з нами хочуть …

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close