Суспільство

Політолог: “Нон-сенс? Але тільки не у нас. Вдумайтесь, в країні Україна хочуть визнати неконституційною мову своєї ж країни.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Вже завтра Конституційний Суд починає розгляд подання проросійських депутатів щодо скасування Закон про мову!

Агресор з кожним днем переходить у все більший наступ на мовний закон: заяви Разумкова, Зеленського, “слуг народу”,а головне – масовий саботаж з боку влади виконання норм Закону про мову. Це елементи однієї гри – знищення квот на телебаченні та радіо й зрештою скасування чи вихолощення Закону про мову.

І ось з останнього – це подання депутатів від Опоблоку щодо визнання Закону неконституційним, яке КС буде розглядати 7 та 9 липня.Вдумайтесь, в країні Україна хочуть визнати неконституційною мову своєї ж країни. Нон-сенс? Але тільки не у нас. Тут перевернута реальність, де промосковські сили намагаються знищити мову на догоду Кремлю.

Наслідком скасування мовного закону буде повний розворот країни на 180 градусів під Кремль,тому сьогодні ми маєм чинити опір знищенню мовного законодавства. Не дати ліквідувати здобутки Революції Гідності. Не дати знищити країну та повернути її до тюрми народів.” – пише політолог, громадський діяч Андрій Смолій.

Відео: Mykola Kniazhytsky

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close