Суспільство

Ветеран АТО: Зе-команда приготувала 18-річним призовникам відмінні атракціони. Шановні татусі і матусі які голосували за ЗЕ. Вам крупно пощастило

Популярний український блогер, журналіст, ветеран АТО  Дмитро Вовнянко пише на своїй сторінці в Facebook, якщо хтось забув, саме час згадати, як в минулому році ЗЕкоманда зменшила призивний вік для молоді з 20 років фактичних до 18.

“А пригадуєте як минулого року ЗЕкоманда зменшила призивний вік для молодиків з 20 років фактичних до 18 офіційно? А пригадуєте, як тоді ЗЕботи хором волали, що 18 років – це лише за бажанням, а так – буде як було за Порошенка. А тепер – реальність. По кожному призовникові рішення приймає певний військомат. Тобто якщо недобір, а тобі 18 – служити підеш. Призовники отримують нині повістки ще до початку ВНО. Шановні татусі і матусі які голосували за ЗЕ. Вам крупно пощастило – ЗСУ справді не ті, що були ДО Порошенка. Там справді навчаються воювати. Тому байдикувати вашим діткам там не доведеться. Атракціони «марш-бросок під повною викладкою», «риття окопів і бліндажів» та «багато-багато чистки зброї» – їм гарантовані. Комусь з ваших дітей навіть пощастить потрапити в частини де «мародери» провели реформу харчування – поки не угробив її остаточно ваш зелений обранець. І навіть спробувати сухпай у вакуумпакетах – поки зелені його не “оптимізували”. Так що бажаю вашим хлопцям здоров’я, натхнення, і сержанта-порохобота у командири.” – пише Вовнянко.

Рекомендуємо до перегляду: Вже завтра Конституційний Суд починає розгляд подання проросійських депутатів щодо скасування Закон про мову!

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close