Суспільство

У рівненському сервісному центрі МВС зареєстрували рідкісний суперкар Lamborghini Aventador SVJ. вартістю майже 15 мільйонів.

У рівненському сервісному центрі МВС зареєстрували рідкісний суперкар Lamborghini Aventador SVJ. 🏎 Його фантастична вартість – майже 15 мільйонів. Повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Під капотом красень-двигун об’ємом 6,5 літрів. А саме авто розганяється до ста кілометрів за годину, менше ніж за три секунди. 

У світі таких італійських гарнюнь близько тисячі екземплярів.

“Вітаємо щасливого власника. Нехай дорога буде легкою, аби якнайшвидше повертатися до рідних!” – йдеться у повідомленні.

Рекомендуємо до перегляду: ДРУЖИНИ ШАХТАРІВ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО МАТЕРІ ЗЕЛЕНСЬКОГО

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close