Світ

“Я умовляв Порошенка не робити цього.” Лукашенко зробив гучну заяву щодо нової влади в Україні

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав підтримати українську владу, щоб ті допустити її повалення. Про це він заявив на саміті СНД, передає БЕЛТА.

«Хочу висловити свою позицію, оскільки як президент Росії, так і я дуже занурені в цю проблему. Тому що це у нас відбувається. Говорячи про нову владу в Україні, хотів би і вас закликати підтримати цю владу. Ви бачите тенденцію вже згорнути цю владу, скрутити, повалити, але ми повинні розуміти, хто після цього прийде до влади в Україні », – сказав Лукашенко.

Він допустив, що при зміні нинішньої української влади в країні може виникнути «розсадник вже навіть не націоналізму». При цьому білоруський лідер закликав всіх подивитися, що відбувається на пострадянському просторі. Також він вважає, що Україні не варто виходити з СНД.

«Я також був занурений в цю проблему і умовляв Порошенка не робити цього, не виходити з СНД: якщо вам не подобається, ну не приїжджайте на наші саміти», – зазначив Лукашенко.

За його словами, вихід України з СНД «гірше» і матиме для країни погані наслідки.

«Що було б поганого, якби нинішній президент України – а він осудний, нормальна людина – сьогодні був присутній у нас? У нього б не було проблеми поговорити з одним президентом, з другим, третім, зустрітися тут з президентом Росії, про зустріч з яким він багато зараз говорить. Тому не треба робити неправильних кроків, особливо зараз. Не треба поспішати », – заявив Лукашенко.

 

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close