Світ

У Бундестазі Німеччини зробили неочікувану заяву про визнання Голодомору в Україні геноцидом

Під час розгляду петиції про визнання Голодомору геноцидом німецьке міністерство закордонних справ заперечувало.

Про це член петиційного комітету Бундестагу Арнольд Фаатц заявив у коментарі Deutsche Welle.

“МЗС хоче, щоб петицію відхилили з обґрунтуванням, що поняття “геноцид” не було визначено до 1951 року. Те саме стосується й іншого аргументу – що, крім українського, цей штучно влаштований голод мав і інших жертв, зокрема, в Росії, на Кавказі. Цей аргумент, на мою думку, також більше схожий на відмовку. Дві каденції Бундестагу назад вже була схожа петиція, тоді МЗС вже реагував на неї такими аргументами і робить це тепер знову”, – сказав Фаатц.

За його словами, петиційний комітет Бундестагу провів відкрите засідання і тепер повинен буде приймати рішення, але коли його приймуть – невідомо.

“Швидше за все, рішення буде: відхилити петицію, обґрунтовуючи це тим, що це, мовляв, все було жахливо, але поняття геноциду тут використовувати не можна. Інша альтернатива – передати петицію в МЗС із проханням врахувати її”, – зазначив депутат.

Нагадаємо, 30 квітня на сайті парламенту Німеччини з’явилася петиція про визнання Голодомору в Україні геноцидом.

У травні ця петиція набрала потрібну кількість голосів, більше 56000.

Рекомендуємо до перегляду: Що жителі Донецька, Криму і РФ думають про повернення Донбасу до складу України

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close