Політика

“Ті, хто за Росію, можуть виїжджати!” Президент України Володимир Зеленський виступив з гучною заявою

Якщо в ході проведення деокупації Донбасу комусь із місцевих жителів захочеться виїхати жити в Росію, у них є право це зробити. Таку позицію в інтерв’ю журналістам німецького видання Spiegel озвучив глава української держави Володимир Зеленський. Зокрема, він сказав, що «не став би боротися за людей, які вважають себе тільки російськими».

«Існує думка, що в ОРДЛО велика частина людей хочуть жити в Росії. Але це не відповідає дійсності. Я вірю і знаю, що є люди, які за Україну. Є заблудлі. І нарешті, є ті, хто за Росію. Ті, хто за Росію, можуть виїхати: Росія зараз роздає там свої нелегальні паспорта », – сказав він. Крім того, український лідер додав, що потрібно говорити в Україні, що «я росіянин і це моя земля».

«Але якщо хтось має український паспорт, а після цього додатково бере російський, отримуючи соціальну підтримку і від нас, і звідти, то ця людина збилася зі шляху», – сказав президент.

Як вже раніше повідомлялося, в липні президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ, що спрощує отримання громадянства в спрощеному порядку українцям, які раніше жили в будь-якому районі Луганської або Донецької областей.

Рекомендуємо до перегляду: Звернення Руслани

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close