Думка

Клімкін: “Слова спікера Держдуми Володіна про можливість відколоти області від України – це не якась “обмовка”…”

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму Фейсбук прокоментував заяву спікера Держдуми Володіна.

“Слова спікера Держдуми Володіна про можливість відколоти області від України – це не якась “обмовка”. Як і “рішення” у Донецьку про встановлення меж на всю Донецьку область. Як і указ Путіна про видачу російських паспортів для всього Донбасу, а не тільки для окупованої території. Це все частини однієї конструкції, таке собі LEGO.

Від РНБОУ чуємо, що є 5 сценаріїв інтеграції окупованого Донбасу. Ми ще жодного не бачили, навіть в загальних рисах. Може, вони зовсім конфіденційні? Хоча, не зрозуміло, для кого.

Питання, а чи є в нас сценарії, як протидіяти спробам Росії нас розколоти? Скільки їх, а головне – що нам всім, українцям, для цього робити, і хто це буде координувати. Хотілося б почути, оскільки з іншого боку лунають вже прямі погрози.” – пише Клімкін.

Рекомендуємо до перегляду: Представники України зірвали виступ депутата Держдуми від Криму

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close