Політика

“Негайно звільнити”: Петиція проти Сергія Сивохи вже набрала більше 10 тисяч підписів

Сьогодні засоби масової інформації поширили новину про те, що петиція «Про негайне звільнення радника секретаря Ради національної безпеки про борони України Сивохи Сергія, як коллаборанта і зрадника», розміщена на сайті глави української держави Володимира Зеленського в листопаді місяці, вже набрала більше десяти тисяч голосів .

У тексті звернення №22/077646-еп повідомляється наступне: «В з’язку з тим, що Сергій Сивохо являється загрозою для суверинітету та безпеки України, а також є некомпетентною особою в справах національної безпеки та працює на користь агресора, пропонується звільнити Сергія Сивохо з посади радника секретаря РНБО.».

Відомо також, що Бугай Олександр є автором такої петиції. Станом на ранок, третього грудня петицію підписали більше десяти тисяч українців. Варто зазначити, що збір підписів триватиме ще протягом шістдесяти одного дня. Для того, щоб Володимир Олександрович Зеленський розглянув петицію, потрібно набрати двадцять п’ять тисяч голосів.

Рекомендуємо до перегляду: Федина запросила Зеленського на розмову

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close