Фінанси

“Підвищення тарифів неминуче!” Новий глава НКРЕКП Валерій Тарасюк попередив, що вартість електроенергії буде зростати

Валерій Тарасюк, виступаючи на політичному ток-шоу «Свобода слова», вказав на неминучість підвищення цін на електроенергію. За словами керівника НКРЕКП, підвищувати тарифи потрібно для того, щоб перемогти перехресне субсидування.

Валерій Тарасюк вважає, що тарифи на електроенергію в Україні повинні бути однаковими для побутових споживачів і для промисловості. В іншому випадку перехресне субсидування перемогти точно не вийде. Крім того, вирівняти тарифи потрібно і для того, щоб створити в країні нормальний ринок електроенергії.

Глава НКРЕКП підкреслив, що якщо не піти на такий крок, то в Україні ніколи не буде європейських зарплат. Адже низький тариф для побутових споживачів – це насправді самообман. Люди все одно платять за електроенергію більш високу ціну. Адже, наприклад, хлібокомбінат, який є промисловим споживачем, закладає вартість електроенергії в ціну своєї продукції. Відповідно, громадяни платять за неї дорожче. Тому тарифи потрібно вирівнювати. На практиці це означає, що тарифи для населення в будь-якому випадку виростуть.

Рекомендуємо до перегляду: Як в Донецьку реагують на Зеленського?

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close