Політика

“Якщо в Дoнецьк увійдуть укри, нам нe жити!” Ідеолог «ДHР» Роман Манекін впав у істерику через можливі вибори на Донбасі

Ідеолог т.н. «Донецької народної республіки» Роман Манекін на власній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» заявив, що «влада окупованих районів Донецької області та української держави, нібито вже готуються до того, щоб провести вибори на Донбасі і вже склали списки». Згідно зі словами прихильника «ру$$кого мiра» на Донбасі, в даний час ніяких «реальних партій» в окупованих районах Донецької і Луганської областей не існує, а під час проведення виборів потрібно віддати більшу частину «формування регіональних влад, незважаючи на «протести європейців».

Так, в своєму повідомленні ідеолог «ДНР» пише: «Лоялісти, які пройдуть на місцевому рівні, в кращому випадку складуть пасивний сегмент Рад. І це – в кращому випадку! У гіршому, їх тут же перекуплять євробюрократи. А наступним етапом виборчої кампанії стануть – повинні стати, хоч європейці будуть цьому опиратися! – формування регіональних влад. В ідеальному варіанті, об’єднаних: донецько-луганських. І в цій справі провідна роль очевидно буде належати представникам протестної маси ». Він при цьому також уточнив, що місцеве населення негативно налаштоване проти діючої в ОРДО «влади», так як люди можуть місяцями не одержувати заробітну плату. За словами Манекіна, якщо на територію тимчасово окупованого Донецька повернеться Україна, то прихильникам «руSSкого мiра» не жити!

Рекомендуємо до перегляду: Ми перемогли! Росія за все заплатить! Міжнародний суд ООН виніс рішення на користь України

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close